Питання, що часто задаються

Зміст поширених питань є інформативним. Актуальні ціни на послуги і всі умови дізнайся на домашній сторінці кожного кредитора.
Krediti123.com.ua пропонує інформацію про послуги кредиторів онлайн, пропонуючи безкоштовне порівняння кредитних компаній. Цей сайт був створений, для того щоб допомогти Вам вибрати самого вигідного і кращого кредитора.
Кредит онлайн це можливість швидко взяти в борг гроші і отримати їх на свою банківську карту. Онлайн кредит можна отримати до 30 000 грн. Щоб отримати кредит онлайн немає необхідності в довідці з місця роботи і поручителя.
Якщо рахунки кредитора і позичальника знаходяться в одному банку, тоді гроші можна отримати протягом 15 хвилин після розгляду заявки на кредит і її затвердження, якщо рахунки знаходяться в різних банках, перерахування займе більше часу, може навіть до 1-3 днів.
Для кредитів онлайн документи не потрібні. У разі необхідності в довгостроковому кредиті може бути запрошена додаткова інформація та довідки, які є можливість завантажити (закачати) або надіслати ел. поштою.

Більшість кредиторів, які пропонують грошові кредити онлайн, встановили вимоги, для отримання кредитів:

  • Необхідно бути громадянином України або її резидентом;
  • Необхідно бути у віці від 18 років;
  • Необхідний діючий номер мобільного телефону.
У позику може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом, причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.
Кредит можно выплатить досрочно, обратившись к кредитору.
Річна процентна ставка РПС це все загальні витрати по кредиту, виражені в процентах.
Звернись до кредитору, для того, що б знайти краще рішення проблеми.

Домашня сторінка Krediti123.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, яким приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.